Matriky

Archiv Nadpisseřadit sestupně Místo Datace Obsah / Regest Obr. data
Plzeň Kdyně 01 Branišov (Branschau, Brančov), Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1635-1678 *, oo, +
pag. 1 - 218: matriční záznamy...  >
Plzeň Kdyně 02 Branišov (Branschau, Brančov), Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1679-1717 *, oo, +
str. 1 - 323: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 03 Branišov (Branschau, Brančov), Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1717-1744 *, oo, +
str. 1 - 345: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 04 Branišov (Branschau, Brančov), Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1744-1767 *, oo, +
"II" str. 1 - 316: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 05 Branišov (Branschau, Brančov), Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1768-1784 *, oo, +
str. 1 - 129: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 06 Branišov (Branschau, Brančov), Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1784-1815 +
fol. 2: matriční zápisy zemřelých (1784...  >
Plzeň Kdyně 07 Branišov (Branschau, Brančov), Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1784-1815 oo
"Nro I." fol. 1: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 08 Branišov (Branschau, Brančov), Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1784-1815 *
"IV." fol.1 - 2: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 09 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1816-1835 *, *i, oo, ooi, +, +i
"V" fol. 1 - 34: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 15 Nová Ves (Neudorf) [Kdyně]
1816-1855 *, *i, oo, ooi, +, +i
"V." fol. 1 - 19: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 19 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1836-1854 *, oo, +
"VI." fol. 1 - 43: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 20 Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1769-1862 *, oo, +
fol. 1 - 4: matriční zápisy narozených...  >
Plzeň Kdyně 21 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto)
1832-1877 *, oo, +
"Tomus I." fol. 1 - 23: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 22 Brnířov (Bremirschen), Dobříkov (Dobschikau, Dobřikov), Hluboká (Tiefenfeld, Hluboké), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto), Nová Ves (Neudorf) [Kdyně], Prapořiště (Braunbusch, Braunpusch, Prápořiště), Starec (Starz)
1840-1863 oo, +
fol. 1 - 6: matriční zápisy zemřelých (...  >
Plzeň Kdyně 25 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1855-1873 *, oo, +
"VII." fol. 1 - 46: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 26 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1874-1888 *, oo, +
"VIII" fol. 1 - 85: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 34 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1836-1854 *i, ooi, +i
"VI." bez foliace: index oddaných,...  >
Plzeň Kdyně 35 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1855-1873 *i, ooi, +i
bez foliace: index oddaných, narozených...  >
Plzeň Kdyně 36 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1874-1888 *i, ooi, +i
bez foliace: index oddaných, narozených...  >
Plzeň Kdyně 37 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1889-1902 *
"IX" Matrika narozených (1889 - 1902...  >
Plzeň Kdyně 38 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1889-1910 oo
"IX." Matrika oddaných (1889 - 1910...  >
Plzeň Kdyně 39 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
1888-1912 +
"IX" fol. 314 - 458: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 40 Nová Ves (Neudorf) [Kdyně]
1856-1904 *, *i, oo, ooi, +, +i
"VI." fol. 1 - 30: matriční zápisy...  >
Plzeň Kdyně 41 Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto)
1895-1908 *, *i, oo, ooi, +, +i
"VIII." fol. 1 - 43: matriční zápisy...  >
Plzeň Křakov 01 Horní Metelsko (Ober-Medelzen), Chřebřany (Kržeberscham, Křeberscham, Křebřan, Křebřany), Křakov (Křakau), Mezholezy (Meßholz, Mezholec) [Kdyně], Mířkov (Mirschikau, Mirkov, Miřkov), Nový Dvůr (Neuhof) [Křakov], Ostromeč (Wassertrompeten), Prostiboř (Prostibor), Semněvice (Hoch-Semlowitz, Groß-Semlowitz, Velké Semněvice), Velký Malahov (Groß Malowa, Bohatý Malahov), Věvrov (Webrowa)
1640-1737 *, oo, +
"Liber I." Jednolivé oddíly matriky...  >
Plzeň Křakov 06 Horní Metelsko (Ober-Medelzen), Chřebřany (Kržeberscham, Křeberscham, Křebřan, Křebřany), Mezholezy (Meßholz, Mezholec) [Kdyně], Mířkov (Mirschikau, Mirkov, Miřkov), Věvrov (Webrowa)
1771-1784 oo
Matrika je opatřena původním...  >
Plzeň Loučim 01 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz), Úborsko (Auborsko)
1686-1708 *, oo, +
"liber 1" Stránky matriky byly v...  >
Plzeň Loučim 02 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz), Úborsko (Auborsko)
1705-1730 *, oo, +
"Liber II." Matrika byla v archivu...  >
Plzeň Loučim 03 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Nevděk (Berndörfel), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz), Úborsko (Auborsko)
1735-1739 *, oo, +
"Liber 3." Matrika byla v archivu...  >
Plzeň Loučim 04 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Nevděk (Berndörfel), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz), Úborsko (Auborsko)
1740-1754 *, oo, +
"Liber IV." Jednotlivé oddíly matriky...  >
Plzeň Loučim 05 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Nevděk (Berndörfel), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz), Úborsko (Auborsko)
1755-1770 *, oo, +
"V." Matrika byla v archivu jednotně...  >
Plzeň Loučim 06 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Nevděk (Berndörfel), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz), Úborsko (Auborsko)
1770-1790 *, *i, oo, ooi, +, +i
"VI." Jednotlivé oddíly matriky jsou...  >
Plzeň Loučim 07 Běhařov (Wihorzan), Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz), Úborsko (Auborsko)
1765-1785 *
"VI.2." Matrika byla v archivu...  >
Plzeň Loučim 08 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Nevděk (Berndörfel), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz)
1787-1796 oo
"7" Matrika je opatřena původním...  >
Plzeň Loučim 09 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Nevděk (Berndörfel), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz), Úborsko (Auborsko)
1784-1793 *, *i
"VIII." Matrika je opatřena původní...  >
Plzeň Loučim 10 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz)
1784-1793 oo, ooi
"IX." Jednotlivé oddíly matriky jsou...  >
Plzeň Loučim 11 Běhařov (Wihorzan), Buková (Bukowa) [Kdyně], Dlažov (Glosau, Dlažďov), Dubová Lhota (Aichen), Chodská Lhota (Melhut, Lhota), Libkov (Lipkau, Lipkov), Loučim (Lautschim, Loučím), Miletice (Miletitz), Nevděk (Berndörfel), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně], Smržovice (Smerschowitz), Úborsko (Auborsko)
1784-1793 +, +i
"X." Jednotlivé oddíly matriky jsou...  >
Plzeň Nepomuk 02 Batov (Batow, Vilímov, Batovec), Bezděkovec (Besdiekowetz), Borek (), Dvorec (Dworec, Eisenhütte), Horažďovice (Horazdowitz), Chlumy (Chlum), Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň), Klášter (Kloster), Kovčín (Kowcin, Kozčín), Kozlovice (Koslowitz), Kramolín (Kramolin), Maňovice (Maniowitz), Měcholupy (Miecholup), Měrčín (Miertschin), Mileč (Milletsch), Mohelnice (Mohelnitz), Nedanice (Gross Nedanitz), Nepomuk (Nepomuk), Podhůří (Podhursch, Podhůř), Slavíkovice (Slawikau, Slavíkov), Soběsuky (Sobiesuk), Srby (), Třebčice (Trebschitz), Záhoří (Sahorsch), Zelená Hora (Grünberg), Želvice (Schelwitz)
1740-1772 *
"II." Kromě výše přiřazených obcí jsou...  >
Plzeň Pocínovice 01 Hadrava (Hadruwa, Hadruba), Orlovice (Silberberg), Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně]
1788-1836 +, +i
"Tomus I." Pocínovice - zápisy...  >
Plzeň Pocínovice 02 Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice) [Kdyně]
1837-1866 +, +i
- zápisy zemřelých z let 1837-1866 =...  >

Stránky